Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poprawka do budżetu: Wyremontują ulice w Lublinie

Utworzony przez mieszkaniec, 14 stycznia 2011 r. o 19:09 Powrót do artykułu
W sprawie ul. Głuskiej i Strojnowskiego poprosiłem gazetę dziennika wschodniego o zamieszczenie artykułu o sytuacji, którą dokładnie opisałem poczynając od tego że asfalt, który jest na tych ulicach pochodzi z roku 1982 i został położony przez wójta miejscowości Głusk (wtedy jeszcze Głusk nie był częścią miasta). Po podłączeniu do miasta czasem tylko służby drogowe sypały kamyczki w dołki lub podklejali je... I co roku to samo... Kiedy zrozumieją że te ulice wymagają natychmiastowego remontu... W e-mailu do Dziennika Wschodniego zamieściłem także zdjęcia przedstawiające stan ulicy Głuskiej i ulicy Strojnowskiego. Pozdrawiam wszystkich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad te wszystkie pieniądze się wzięły. Co ten wasyl zrobił z miastem, że wcześniej na drogi i w ogóle na cokolwiek nie bylo w ogóle pieniędzy, a teraz znalazło się aż kilka kilionów zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
W sprawie ul. Głuskiej i Strojnowskiego poprosiłem gazetę dziennika wschodniego o zamieszczenie artykułu o sytuacji, którą dokładnie opisałem poczynając od tego że asfalt, który jest na tych ulicach pochodzi z roku 1982 i został położony przez wójta miejscowości Głusk (wtedy jeszcze Głusk nie był częścią miasta). Po podłączeniu do miasta czasem tylko służby drogowe sypały kamyczki w dołki lub podklejali je... I co roku to samo... Kiedy zrozumieją że te ulice wymagają natychmiastowego remontu... W e-mailu do Dziennika Wschodniego zamieściłem także zdjęcia przedstawiające stan ulicy Głuskiej i ulicy Strojnowskiego.Pozdrawiam wszystkich!!!
no własnie co z ul. głuska trzeba zaprosic prezydenta w pantofelkach i garniturku aby sie przeszedł od wyzwolenia az do strojnowskiego np,co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPRAWDĘ JESTEM W SZOKU,JAKBY NOWYM DECYDENTOM UDAŁO SIĘ 60-70% ZREALIZOWAĆ TO CO ZAKŁADAJĄ, WRAZ Z GÓRKAMI CZECHOWSKIMI,TO ZA 4 LATA NA BANK NA ŻUKA GŁOSUJE, JAK SIE NIE UDA TO WYJAZD OSTATECZNY Z LUBLINA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać z komentarzy to ewidentnie ulice zaniedbywane przez lata i pomijane we wszelkiego rodzaju remontach polegających na wymianie nawierzchni, a nie łataniu dziur w dalszym ciągu są pomijane. Miasto jest bardzo zadłużone, a jedynie na co przeznacza pieniądze to od lat na te same dzielnice. Ja rozumiem, że Centrum to wizytówka miasta, ale miasto to znacznie więcej dzielnic i to dzielnic, w których jeździ mnóstwo aut, samochodów dostawczych, a co gorsza tirów. P.Schetyna uważa, że droga do W. nie jest taka zła, a p.Prezydent Lublina najwyraźniej został Prezydentem kilku dzielnic i dba tylko o ulice w tych dzielnicach, a reszta wg niego także nie jest taka zła. Najwyraźniej dokąd szczątki asfaltu są na Krochmalnej, Głuskiej, Łęczyńskiej, Grabskiego, itd., to znaczy, że powinniśmy być wdzięczni, za brak zainteresowania. W ubiegłym roku, czy 2 lata temu kładziono asfalt na Gospodarczej, w drugiej połowie ubiegłego roku był jakiś remont, więc asfalt zniszczono częściowo. Obecnie jak się jedzie znowu są wyboje i dziury. Tak wyglądają lubelskie remonty. Najpierw byle jaki remont, potem zrywanie asfaltu, bo trzeba położyć rury, potem łatanie, a potem dziury. I wszyscy zadowoleni i ci co wygrali przetarg i ci co go ogłosili. W końcu za wszystko płacą podatnicy, więc zabawa trwa. Poza tym, o czym tu pisać. W tym mieście nie ma koszy na śmieci, a my chcemy mieć jezdnie z prawdziwego zdarzenia, obwodnicę, super szybkie pociągi i pewnie jeszcze miejsca pracy? W głowach nam się poprzewracało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapomniałam jeszcze o odwiecznych dziurach na odcinku Witosa od ronda do Łęczyńskiej, do skrętu w Hutniczą. Tam tradycyjnie ser szwajcarski nie powstydziłby się takich dziur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze.. To jakis sen... Niech mnie ktos uszczypnie. Aaaaaha! Zrobia to (bez)radni z PISu, ktorzy uwalą ten projekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Głowna ? Czy ktoś jechał ulicą Główną w Lublinie ? Próbowaliście ? Przecież to głowna ulica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za karę urzędasom kazałbym jeździć po kilkanaście godzin dziennie Krochmalną,Łęczyńską,Grygowej i Mełgiewską od FSC do Zadębia!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie mam pytanie, kto nam odda za remonty naszych aut. Zanim zacznie Pan remontować swoje ukochane wybrane dzielnice niech Pan sie zastanowi co z resztą ulic które wcześniej zostały wymienione na forum (Łęczyńska , Grygowa itd) Kto nam odda pieniądze za naprawę naszych aut ? Kto ? Pan Panie Prezydencie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A modernizacja oświetlenia drogowego? Na wielu głównych ulicach jest po prostu za ciemno. Np. na Nadbystrzyckiej, Krochmalnej, Zemborzyckiej, Diamentowej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy cała Trzesniowska o początku do końca będzie wyremontowana ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzesionowa nikt nawet nei wie gdzie to jest...krochmalna powstanie wraz ze stadionem puki co jest tragedia, tatary no tu jest sprawa ciezka bo 2kmnic nic nie zmieni, tam wszytsko jest rozj..mysle ze nie jest zle. LOgiczne jest ze wsyztskeigo na raz sie nie da zrobic mysle ze jak uda sie zrelizowac wyzej wymoneone inwestycje w duzym stopniu odciazy to przyszle koszty dla najwaznisjzych drog takich jak narutowicza, leczycnka, klrochamlna.. tylko jak by zrobili te 3 to zaraz znowu by ktos krzyczal ze u niego na wsi nie ma swiatla itp mysle ze po kolei da rade doproawdzic do ladu, off cors jesli bedzie to zrobione porzadnie pozdrawiam jarzabek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odłączyć głusk od lublina!! na głównych gminnych drogach jest nowy asfalt, na tych mniej głównych też, gdyby głusk nie był w lublinie, na pewno by tam był ładny asfalt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadziwiająco dużo inwestycji na Czechowie, zwłaszcza na KORYZNOWEJ. Ciekawe kto ważny tam mieszka:/ oczywiście Krochmalna, Nowy świat, majdanek , filaretów i część diamentowej jest w zadowalającym stanie! prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miko - gwiazdorku i wielki lubelaku. Od kiedy to barani łbie Koryznowej jest na Czechowie matole???? Sprawdź czasem zanim coś napiszesz dziecko drogie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miko - gwiazdorku i wielki lubelaku. Od kiedy to barani łbie Koryznowej jest na Czechowie matole???? Sprawdź czasem zanim coś napiszesz dziecko drogie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co budować ulice Skromna, Przelot i Sportowa jak tam raptem 3 domy przy nich stoją??? W projeklcie jest ponad milion zł na te ulice. To już nie ma nic pilniejszego??? No chyba, że chodzi o dojazd do kościoła przy tych ulicach ale wydaje mi się, że remont ulic Łęczyńskiej czy np. Głuskiej jest o wiele ważniejszy i korzysta z nich na codzień mnóstwo osób, a nie tylko wierni w niedzielę iświęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, budowa Przelot i Sportowej gdzieś na zadu..u na Ponikwodzie gdzie dziennie przechodzi 5 osób i przjeżdza tyle samo samochodów jest totalnym nieporoumieniem i pachnie prywatą jakiegoś radnego, pewnie wysoko postawionego skoro prezydent mu uległ. Zwłaszcza w sytuacji gdy zabiera się na tą budowę pieniądze z remontu ulicy Łęczyńskiej i przebudowy ulicy Głuskiej. Stąd właśnie "znalazły się" pieniądze na drogi - z jednych dróg tych potrzebnych zabrano na drugie te niepotrzebne ale mające plecy. Dotychczasowa wersja budżetu na 2011 rok zakładała 2 mln zł na remont Łęczyńskiej i 1 mln na przebudowę Głuskiej (link do uchwały budżetowej: http://bip.lublin.eu/bip/um/index.php?t=210&id=137825) Po autopoprawce prezydenta na Łęczyńską w 2011 roku zostało 0,5 mln zł, a Głuska wypadła w ogóle. Za to są Przelot, Sportowa, Skromna (link do autopoprawki: http://bip.lublin.eu/bip/um/index.php?t=210&id=140815) Świetnie, znowu zaczynają ustępstwa na rzecz radnych pis, kosztem mieszkańców lublina, a pisiory jak zawsze forsują prywatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te remonty to łatanie dziur czy nowa nawierzchnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...